Zpět do obchodu

Registrace

Aplikace samolepek

Naše samolepky na zeď jsou vyrobeny z kvalitních materiálů určených přímo pro interiérovou aplikaci. Vyznačují se vysokou kvalitou, stálostí barev a snadnou aplikací.

Připravili jsme pro Vás jednoduchý návod, podle kterého si můžete snadno nalepit Vaši novou samolepku. Pokud se během aplikace samolepky budete řídit následujícími radami, pak se Vám aplikace jistě podaří.

Správný výběr místa
Samolepku nalepujte pouze na dokonale rovné, čisté a suché povrchy. Pozor si dejte na prach a mastnotu. Vyhněte se místům u radiátorů, kamen, krbů a jiným místům, kde jsou vysoké teploty. Samolepky také nelepte na strukturované povrchy včetně strukturovaných maleb a na malby se silikátovými příměsemi. Pokud je zeď mírně nerovná či obsahuje drobné kamínky, můžete ji zbrousit jemným smirkovým papírem. Vzniklý prach důkladně otřete jemným hadříkem.

Paměťový efekt
Pokud jste samolepku obdrželi srolovanou do role, rozviňte ji a nechte ji 24 hodin ležet při pokojové teplotě, dokud paměťový efekt neodezní a samolepka se nenarovná.


Při aplikaci buďte rozvážní a nepospíchejte. Složitější a větší motivy je lepší lepit ve dvou lidech. Přenosová fólie
Velké a složité motivy dodáváme s poloprůhlednou přenosovou fólií. Uhlaďte ji pravítkem tak, aby byla všude přichycená k samotné samolepce.
 
Lepení na stěnu
Nyní sejměte podkladovou papírovou fólii a samolepku spolu s přenosovou fólií přichyťte na zeď. Při aplikaci postupujte odshora směrem dolů. Samolepku uhlazujte od středu směrem ke krajům, vyhnete se tak krabacení samolepky a lépe se tak zbavíte bublinek.
 
Odlepování podkladové fólie
Po důkladném uhlazení opatrně odlepte přenosovou fólii. Nikdy ji neodlepujte směrem od stěny! Odlepujte ji vždy pod co nejostřejším úhlem, vyhnete se tak odlepení samolepky ze stěny.
Zpět do obchodu