Zpět do obchodu

Registrace

Časté otázky

Při vyběru samolepek na zeď vás mohou napadnout různé otázky, proto jsme sepsali ty, na které se nás ptáte nejčastěji a mohou Vám usnadnit nákup a výběr.

Lze samolepky nalepit opakovaně?
Samolepky na zeď jsou určeny pro jedno nalepení. Pokud samolepku sundáte bez poškození a spodní přilnavá strana bude bez prachu či jiných nečistot, pak Vám nic nebrání v nalepení samolepky ještě jednou. Uvědomte si, že každým odlepením se snižuje účinnost lepidla a po několikerém odlepení již samolepka nemusí dobře držet a není garantovaná další použitelnost
Kam všude mohu samolepku nalepit?
Samolepky jsou vyrobeny ze speciální fólie určené pro aplikaci přímo na zeď, ale je možné samolepky umístit i na kov, kuchyňský nábytek, elektroniku, sklo a spoustu dalších povrchů. Základní podmínkou je čistý, nemastný, hladký a suchý povrch.

Lze samolepku ze zdi odlepit?
Ano. Samolepky jsou ke zdi přichycené speciálním lepidlem, které po dolepení nezanechává žádné stopy. Pro více informací o odlepování samolepky ze zdi si, prosím, přečtěte náš Návod na aplikaci.

Může se samolepkou poškodit stěna?
Naše samolepky jsou vyrobené z kvalitních materiálů přímo určených pro aplikaci na zeď. Při dodržení správného postupu při odlepování samolepky se nemusíte bát poničení podkladu, na kterém je samolepka přichycená.

Zvládnu nalepit samolepku bez cizí pomocí?
Záleží na velikosti samolepky. Malé motivy zvládnete nalepit úplně sami. Větší a složitější motivy zvládnete nalepit také sami, ale kvůli pohodlí a snadnější aplikaci Vám doporučujeme tyto samolepky na zeď větších motivů lepit ve více lidech.

Za jak dlouho od objednaní budu mít samolepku doma?
Samolepky na zeď jsou vyráběny přímo na míru dle Vaší objednávky. Standardní doba od potvrzení objednávky po její doručení je 2 dny.

Z kolika barev si mohu vybrat?
Na výběr máte ze 14 základních barev, jejichž vzorník naleznete zde. Žádná z nabízených barev se Vám nelíbí nebo nehodí do interiéru? Žádný problém, napište nám Vaše požadavky do „Individuální objednávky“ a vše vyřešíme k Vaší spokojenosti.

Jakou velikost samolepek máte v nabídce?
U každého motivu máme standardně na výběr z minimálně 3 velikostí. Může se stát, že budete potřebovat jiný rozměr – není nic snazšího, než sepsat Vaše požadavky do „Individuální objednávky“ a my vyrobíme danou samolepku podle Vašich představ! Rozměr udávaný u zboží udává jeho výšku x šířku a údaje jsou v centimetrech. U motivů složených z více kusů, například jednotlivé květinky, odpovídá rozměr celkovému rozměru všech kusů samolepek na jednom archu.

Mám vlastní motiv, můžete ho vyrobit?
Ano. Napište nám na jeden z e-mailů, které naleznete v kontaktech, Váš požadavek a my vše vyřídíme k Vaší spokojenosti.

Jak mohu zaplatit objednávku?
V našem obchodě můžete platit několika způsoby: Dobírkou – za zboží zaplatíte až při jeho přebírání Převodem – za zboží zaplatíte převodem na účet Více o platbě a dopravě se dozvíte zde.

Jak dlouhou záruku na samolepky na zeď poskytujete?
Na samolepky poskytujeme standardní záruční dobu, jejíž výše je 2 roky. Samolepky na zeď samozřejmě vydrží mnohem déle. Výrobce vinylové fólie udává, že fólie vydží i déle než 5 let.

Mohu zakoupené zboží vrátit?
Ano, samozřejmě. Ze zákona máte právo zakoupené zboží do 14 dnů vrátit. Obsah balení musí zůstat kompletní a nepoškozený. Více informací o vrácení zboží naleznete v našich obchodních podmínkách.

 

Zpět do obchodu