Zpět do obchodu

Registrace

Individuální objednávka

Individuální objednávka je určena pro ty z vás, kterým nevyhovuje námi nabízený rozměr samolepky nebo byste rádi samolepku v jiné, případně v kombinovaných barvách. A dále pro ty, kteří mají svůj motiv a chtějí si jej nechat vyrobit.

1. Mám zájem o jiný rozměr
Napište nám do připraveného formuláře, který je umístěn na konci této stránky, o jakou samolepku máte zájem - nejlépe její Kód (případně odkaz na ní) a napište jaký rozměr si přejete (Výška x Šířka). Nezapoměňte na Vaše jméno a kontaktní e-mail.

2. Mám zájem o jiné barevné provedení samolepky
V tomto případě postupujte obdobně jako u varianty 1. napište nám jakou barvu potřebujete a my se Vám v nejbližšší době ozveme s možným řešením. Pokud u motivů složených z více dílčích částí požadujete různé barvy dílů, popište nám, prosím, pokud možno co nejdetailněji Váš požadavek. Nezapoměnte na Vaše kontaktní údaje.

3. Mám vlastní motiv a chci si jej nechat vyrobit
Zde nás, prosím, kontaktujte přímo na jeden z e-mailů uvedených na stránce Kontakt. Popište, jakou si přejete velikost a barevné provedení a nezapomeňte do přílohy přiložit soubor s motivem ve formátu .ai (Adobe Illustrator) nebo .cdr (Corel Draw). Pokud bude vše v pořádku, budeme Vás kontaktovat s kalkulací ceny a předpokládaným datem dodání.

 

 

DOPLNIT FORMULÁŘ!!!

 

Zpět do obchodu