Zpět do obchodu

Registrace

Proč nakupovat u nás

Na této stránce naleznete důvody, proč samolepky na zeď nakupovat právě u nás. Našim zákazníkům poskytujeme skutečné výhody - poradenský servis, dopravu zdarma, slevy a mnoho dalších. Každý zákazník má u nás jistotu osobního a profesionálního přístupu ze strany odbodně vyškoleného personálu.


1. Jsme originální a jedineční
Naše nabídka samolepek na zeď obsahuje mnoho moderních, originálních a jedinečných designových motivů, které u jiných prodejců nenajdete. Každý zákazník u nás najde a vybere si to, co se mu líbí - Přírodní motivy, kde naleznete samolepky ve tvaru květin, stromů a rostlin, Designové motivy, které dodají bytu punc moderna, Dětské motivy, které se budou vyjímat v dětském pokojíčku a další kategorie - Lidské siluety a Zvířecí motivy.

2. Doprava zdarma
Jako jediného dopravce jsme vybrali Českou poštu z důvodu jednoduššího a časově variabilnějšího vyzvednutí zboží přímo na pobočce Vaší pošty. Našim zákazníkům se snažíme co nejvíce zpříjemnit nakupování, proto máme zavedeno poštovné ZDARMA již při nákupu nad 1000 Kč.

3. Zaručená kvalita zboží
V nabídce máme pouze samolepky na zeď od českého výrobce SANAZE. To znamená, že samolepky jsou vyráběny z kvalitních materiálů odborně vyškolenými zaměstnanci a máte tak jistotu, že tyto luxusní samolepky mají odpovídající kvalitu.

4. Odborné poradenství
Nebojte se nás na cokoliv zeptat - ke každému zákazníkovi přistupujeme profesionálně a osobně. Můžete si být jisti, že se Vám vždy dostane kvalifikovaných odpovědí na Vaše dotazy. Pro položení dotazu využijte některý z e-mailů uvedených na stránce Kontakt nebo použijte tlačítko Máte dotaz?, které naleznete v detailu u každého produktu.

5. Vyrobíme Vám samolepku na míru!
Máte zájem o některou z našich samolepek na zeď a nevyhovuje Vám uvedený rozměr? Nevadí! Stačí využít naši Individuální objednávku, napsat o jakou samolepku máte zájem, popsat, jak si přejete danou samolepku upravit, a pak Vás bude kontaktovat jeden z našich vyškolených pracovníků s návrhem řešení.
Máte vlastní motiv a chtěli byste si jej od nás nechat vyrobit? Zašlete nám podkladové materiály ve formátu .ai, .cdr spolu s požadovanou velikostí, barvou a případnými dalšími poznámkami na jeden za našich kontaktů.

6. Slevy a akční nabídky
Naše nové i stávající zákazníky motivujeme k dalším nákupům slevovými vouchery, soutěžemi a dárky. Pro získání slevového voucheru se stačí stát našim fanouškem na sociálních síti Facebook, nebo odebírat náš Newsletter a čekat na ten správný okamžik :-)

7. Newsletter - slevy pro odběratele
Přihlašte se k odběru newsletteru - informačního zpravodaje ze světa samolepek na zeď a získejte tak náskok před ostatními. Zaregistrovaným uživatelům s předstihem zasíláme akční slevové kódy a informace o novinkách - buďte rychlejší než ostatní. Pro zaregistrování zadejte Váš e-mail v levém sloupci na hlavní stránce.

8. Facebook - slevy pro fanoušky
Staňte se fanouškem SuperSamolepky.cz a získejte slevu na nákup kvalitních samolepek na zeď. Na stránkách oblíbené sociální sítě Facebook pravidelně zveřejňujeme kódy na slevu a informujeme fanoušky o akčních nabídkách a soutěžích.

Zpět do obchodu